Menu
Sepetiniz

İyzico İle Güvenli ödeme Sistemini Kullanın

Hakkımızda

2013 yılından bu yana, üretim yapan firmamızın müşterilerimizin isteği Doğrultusunda Firmamız online satış yapma kararı almıştır. Şimdi renk moda web sitemizle ürünlerimizi online satışa çıkırıyoruz , 130 dan fazla ürün modeli ile sizlere hizmet vermeye başlıyoruz.

web sitemizde 2,000 fazla ürün bulacaksınız

Aynı zamanda firmanıza özel herhangi bir farklı model üretme imkanına sahibiz tamamen özel üretimler Bu imkanı size müşterilerimiz sunuyor iş elbiselerinize firmanızın adı logosu yada kişiye özel ürün isimli üretim imkanı

Yeni gelişmiş Güvenli Alışveriş sistemi olan İYZİCO ile Güvenli Ödeme Sistemini Kullanıyoruz

19.000'den fazla müşterimizde %98 memnuniyet oranı.

Yeni Zamanlama özelliği, herhangi bir modülü gelecekte belirli tarihlerde görüntülemenizi veya belirli bir saat ve tarihte herhangi bir modülü otomatik olarak devre dışı bırakmanızı sağlar. Olasılıkları ve huzuru hayal edin...reklam afişlerinizi veya kaydırıcılarınızı veya yalnızca belirli tarihlerde görünen ve artık ihtiyacınız olmadığında otomatik olarak devre dışı bırakılan tüm ürün modüllerini tasarlayın.

Bunlar, yeni sitemiz çerçevesinde mevcut olan olağanüstü özelliklerden sadece birkaçı, hepsini listelemek için çok uzun zaman alacak pek çok yeni seçenek ve olasılık var.

Alış verişe Başlayın

Biz tarama deneyimi ve sitemizin işlevselliği arttırmak için çerezler ve diğer benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .