Menu
Your Cart
Bu Başlık Bildirimi modülüdür, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanırlar.

Alkanna İş Yeleği

Alkanna İş Yeleği
Alkanna İş Yeleği
Özel Etiketler
Alkanna İş Yeleği
Alkanna İş Yeleği
Alkanna İş Yeleği
Diğer herhangi bir sekme ile birlikte ürün tanımı, ızgara biçiminde veya alt alta sekme, akordeon veya tüm görünür bloklar olarak görüntülenebilir. Sen karıştırıp herhangi bir sırada ve her pozisyonda sekmeleri ve bloklar eşleşebilir. Her sekme aynı zamanda diğer sayfalara veya açık açılan modüllerin bir bağlantı ve noktası olarak ayarlanabilir. Opsiyonel göster "Daha" katlanabilir blok içeriği de büyük ve uzun boylu açıklamalar veya özel içerik için bir seçenek olarak kullanılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip sınırsız sayıda blok, SEKME veya akordeon, herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, özellikler, fiyat aralığı vb.gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş ürün atama mekanizmasını kullanarak herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz başına (masaüstü/tablet/Telefon), müşteri giriş durumu ve diğer kriterler için seçici olarak etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.

318,60TL
Vergiler Hariç: 270,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Ödül Puanları: 4
  • Model: Model519

Mevcut Seçenekler:

Biz tarama deneyimi ve sitemizin işlevselliği arttırmak için çerezler ve diğer benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .